Team

                                                                                             Lees de site in een andere taal via Google Translate

Locatie Thorbeckelaan:

onderbouw:

Groep 1/2 A Robijn:    
juf Adriana 800   juf Sanne 800
juf Adriana   juf Sanne
     
Groep 1/2 B Opaal:    
juf Anita 800   juf Els 800
juf Anita   juf Els
     
Groep 1/2 C Olivijn:    
juf Yvonne C 800   juf Titia 800
 juf Yvonne C   juf Titia
     
Groep 1/2 D Toermalijn:    
juf Machteld 800   meester Floris 800
juf Machteld   meester Floris
     
Leerkracht ondersteuners:    
juf Irina 800   meester Nabil 800
juf Irina   meester Nabil
     
Locatieleider:   Intern-begeleider:
     marleen1 800
juf Varenka   juf Marleen
     
Conciërge:     
 meester Azdine 800    
meester Azdine    
     

 naar boven ↑

Locatie Ondiep (hoofdlocatie):

middenbouw:

 

Groep 3 A:        
         
juf Kirsten        
         
Groep 3/4 A:        
juf Titia 800       juf Maud 800
juf Titia   juf Marlijn   juf Maud
         
Groep 3/4 B Barnsteen:        
juf Martine 800        
juf Martine   juf Fleur    
         
Groep 3/4 C Bronziet        
         
juf Frederike   juf Esther H    
         
Groep 4/5:        
juf Margreet 800        
juf Margreet   juf Fransje    
         
Instroomgroep:        
    juf Margreet 800    
juf Henriëtte   juf Margreet    
         
Leerkrachtondersteuners:        
         
juf Silvia   juf Danique   juf Hetty
         
Locatieleider:        
         
meester Marten        
         
Intern begeleiders:        
         
juf Marleen   juf Anne-Eva    
         
Conciërge:        
juf Sandra 800        
juf Sandra        
         

  naar boven ↑

Locatie Maria:

 bovenbouw:

groep 5/6:    
    meester Floris 800
juf Ellen   meester Floris
     
Groep 6/7 Parel:    
     
meester Wim   juf Anita
     
Groep 7/8 Diamant:    
     
juf Lucca    
     
Groep 7/8:    
     
juf Inge   juf Frederike
     
Groep 8:    
Juf Sara1 800    
juf Sara    
     
Instroomgroep:    
     
juf Floor   juf Margreet
     
Plusgroep:    
juf Yvonne O 800    
juf Yvonne O    
     
Leerkrachtondersteuners:    
     
juf Michelle   Meester Hamid
     
Locatieleider   Intern begeleider:
     
juf Esther Z   juf Anne-Eva
     
Conciërge    
     
meester Mario    
     

  naar boven ↑

Locatieoverstijgend

Waarnemend directeur:   Waarnemend adjunct-directeur:     
         
juf Jenny Olsthoorn   juf Esther van Zoest    
         
Speltherapie:   Gym:    
         
juf Esther P   meester Frank    
         
Administratie:        
         
meester Sam   meester Sander   juf Jamila
         
NT2 overstapconsulent:   Logopedie:    
    Logopedie Marieke 800    
juf Leonie   juf Marieke    
         
Inschrijvingen:        
         
juf Ellen        
         

  naar boven ↑

Stagiaires van Pabo en ROC

Taalschool Utrecht is een opleidingsschool van de Pabo (Marnix Acedemie): Wij bieden studenten de gelegenheid om bij ons ´het vak´ te leren. De studenten werken onder directe verantwoordelijkheid van de groepsleerkrachten en een interne coach. Op school lopen ook studenten van het ROC (opleiding tot onderwijsassistent) stage.